zaloguj/przedłuż

Catering premium PascalBox. Hummus klasyczny z lejącą się oliwą

co wyróżnia PascalBox?

przyjemność / pyszność / ekologia / Przyjaciele

PascalBox wyróżnia przekonanie, że przyjemność oraz niemasowe podejście są ważniejsze od dietetyczności. Aby przygotowywać dla Was posiłki wyłącznie w najwyższej restauracyjnej jakości, liczba subskrypcji musi być ograniczona. Dlatego po przyjęciu aktualnie maksymalnej możliwej liczby rezerwacji posiłków, rezerwacje są zamykane. Można wówczas zapisać się na powiadomienie i dostać zaproszenie, kiedy tylko zwolni się miejsce. Na najpyszniejsze dania warto czekać!

co jest misją Pascalbox?

proste prawdziwe posiłki
przyjacielskie podejście
przyjemność jedzenia
pasja gościnności

czym jest światowa kuchnia domowa?

podróże / odkrywanie / zaskoczenie / umami

Światowa kuchnia domowa to potrawy przygotowane tak, jak podaje się je w domach świata. Każda kultura i każdy rejon świata mają swoją kuchnię domową.. Dla naszego polskiego i europejskiego podniebienia są to zazwyczaj smaki zaskakujące i odkrywcze. Dlatego tyle pracy wkładamy w poddawanie ich tak, jak podawane są na rodzinnych stołach odległych zakątków świata.

Catering restauracyjny PascalBox. Sałatka z fetą, granatem i słodkim sosem musztardowym

z jakich przepisów korzystamy?

świadomość / uważność / odpowiedzialność / światowa kuchnia domowa

Potrawy w PascalBox to przepisy Pascala Brodnickiego, zgromadzone przez lata pracy szefa kuchni, gospodarza programów kulinarnych i podróżnika. Dzielę się również z Wami przepisami z domowej kuchni mojej Babci i Mamy.

jak łączy się przyjemność ze zdrowiem?

kondycja / witalność / hedonizm / przeżycia

Zdrowe odżywianie oznacza dla nas korzystanie z produktów nieprzetworzonych, możliwie sezonowych, pełnych smaku i różnorodnych. Zwracamy dużą uwagę na pochodzenie produktów, z których korzystamy.

czy podgrzanie posiłków jest konieczne?
czy podgrzanie posiłków jest konieczne?

wydobywanie / głębia smaku / przepisy / kubki smakowe

Dla pełnego smaku konieczne jest odpowiednie podgrzanie każdego posiłku. Wszystkie przepisy Pascala określają też odpowiednie podgrzanie i podanie posiłków. Sposób podgrzania znajduje się na każdym pudełku z potrawą, gdzie znaleźć można też alternatywny sposób podgrzania – w mikrofali.

Catering restauracyjny PascalBox. Hummus klasyczny, hummus buraczany

co ma wspólnego technologia kuchenna z najwyższą jakością?

metody / nowoczesność / bezpieczeństwo / nauka

Korzystamy z zaawansowanych technologicznie piecy kuchennych. Pozwalają nam na zachowanie wszystkich składników odżywczych przy jednoczesnym dbaniu o poziomy smakowe. Oznacza to, że do smażenia wykorzystujemy nawet do 70% mniej tłuszczu, niż w kuchni tradycyjnej, warzywa gotujemy na parze, mięso przygotowywane jest na sondzie, żeby nie było wysuszone. Do sałatek stosujemy nierafinowane tłuszcze z pierwszego tłoczenia. Gotujemy także bez oleju palmowego.

kto tworzy posiłki?

autorskość / eksperckość / doświadczenie / twórczość

Autorem przepisów jest Pascal Brodnicki, znakomicie wykształcony i doświadczony szef kuchni. Wsparciem dla Pascala są dietetycy i asystenci. Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci Pascal zyskał renomę jednego z najlepszych szefów kuchni i najbardziej popularnych osobistości kulinarnych w Polsce. Pascal jest też pionierem edukacji kulinarnej – zawdzięczamy mu m.in. wiele przepisów na co dzień obecnych w naszych domach.  

Catering restauracyjny PascalBox. Tajska sałatka z pieczoną wołowiną

komu dedykowany jest PascalBox?

nowoczesność / dolce vita / tempo życia / foodie

PascalBox dedykowany jest odbiorcom, dla których przyjemność i radość jedzenia ważniejsze są od dietetyczności. Pokochają go osoby ceniące wygodę i uwielbiające restauracyjną jakość. Potrawy PascalBox dostarczają radość i przyjemność jedzenia. Jednocześnie są odżywcze i zapewniają zbilansowane menu na co dzień.

dlaczego liczba subskrypcji jest ograniczona?

premium / dobór składników / pasja jedzenia / jakość

Jakość jest przeciwieństwem masowości. Wybieramy zamkniętą, mniejszą grupę świadomych odbiorców, którzy chcą mieć pewność pysznych i prawdziwych posiłków każdego dnia. Dbając o jakość i pochodzenie składników, z odpowiednim wyprzedzeniem dokonujemy świadomych zakupów w bezpiecznych ilościach.

dlaczego dostępne są tylko 3 rozmiary posiłków?

zero waste / personalizacja / style życia / prostota

Wierzymy, że skupianie się na liczbach może negatywnie wpływać na naszą relację z posiłkami. Chcemy, by nasze potrawy były odżywcze zarówno dla ciała, jak i ducha. Dlatego przy opracowaniu menu korzystamy ze wsparcia dietetyka. Jeśli z przyczyn medycznych potrzebujesz indywidualnie dopasowanego jadłospisu i ściśle określoną kaloryczność, rekomendujemy konsultację ze swoim dietetykiem lub lekarzem prowadzącym. 

Catering premium PascalBox. Czekoladowe brownie z sosem czekoladowym i malinami

pozostałe pytania

Uwaga! Użyj przeglądarki innej niż Safari. Unikniesz problemów z zamówieniem.