zaloguj

Catering premium PascalBox. Hummus klasyczny z lejącą się oliwą

co wyróżnia FoodForFoodies?

przyjemność / pyszność / ekologia / foodiesowość
FoodForFoodies to pyszny i aromatyczny catering dla foodies! Jeżeli to czytacie, to miłujecie pyszność – po prostu jesteście foodies! Uwielbiacie odkrywać smaki i zachwycać się jedzeniem. Towarzyszy Wam ciągły głód pyszności i nowych doświadczeń. Chcecie chłonąć smakowe nowości, ale też znane potrawy w nowym i najlepszym wydaniu. Kręci Was nieskończona różnorodność przepisów. Nie możecie nasycić się kolorami potraw i zaskakującym łączeniem smaków. Kochacie kulinaria – składniki, przyprawy, sosy. Miłujecie pyszność wszystkimi zmysłami. Macie intensywne życie i rytm dnia. Swoje preferencje i potrzeby. Ale w jedzeniu to pyszność jest dla Was najważniejsza. FoodForFoodies to catering dla Was – prawdziwych foodies!

co jest misją FoodForFoodies?

miłowanie pyszności
przyjacielskie podejście
przyjemność jedzenia
pasja gościnności

czym jest światowa kuchnia domowa?

podróże / odkrywanie / zaskoczenie / umami

Światowa kuchnia domowa to potrawy przygotowane tak, jak podaje się je w domach świata. Każda kultura i każdy rejon świata mają swoją kuchnię domową.. Dla naszego polskiego i europejskiego podniebienia są to zazwyczaj smaki zaskakujące i odkrywcze. Dlatego tyle pracy wkładamy w poddawanie ich tak, jak podawane są na rodzinnych stołach odległych zakątków świata.

Catering restauracyjny PascalBox. Sałatka z fetą, granatem i słodkim sosem musztardowym

z jakich przepisów korzystamy?

świadomość / uważność / odpowiedzialność / światowa kuchnia domowa

Popisowe potrawy dla foodies to autorskie przepisy inspirowane podróżami, tradycyjnymi daniami, smakami z naszych domów.

jak łączy się przyjemność ze zdrowiem?

kondycja / witalność / hedonizm / przeżycia

Zdrowe odżywianie oznacza dla nas korzystanie z produktów nieprzetworzonych, możliwie sezonowych, pełnych smaku i różnorodnych. Zwracamy dużą uwagę na pochodzenie produktów, z których korzystamy.

czy podgrzanie posiłków jest konieczne?
czy podgrzanie posiłków jest konieczne?

wydobywanie / głębia smaku / przepisy / kubki smakowe

Dla pełnego smaku konieczne jest odpowiednie podgrzanie każdego posiłku. Wszystkie popisowe przepisy określają też odpowiednie podgrzanie i podanie posiłków. Sposób podgrzania znajduje się na każdym pudełku z potrawą, gdzie znaleźć można też alternatywny sposób podgrzania – w mikrofali.
Catering restauracyjny PascalBox. Hummus klasyczny, hummus buraczany

co ma wspólnego technologia kuchenna z najwyższą jakością?

metody / nowoczesność / bezpieczeństwo / nauka

Korzystamy z zaawansowanych technologicznie piecy kuchennych. Pozwalają nam na zachowanie wszystkich składników odżywczych przy jednoczesnym dbaniu o poziomy smakowe. Oznacza to, że do smażenia wykorzystujemy nawet do 70% mniej tłuszczu, niż w kuchni tradycyjnej, warzywa gotujemy na parze, mięso przygotowywane jest na sondzie, żeby nie było wysuszone. Do sałatek stosujemy nierafinowane tłuszcze z pierwszego tłoczenia. Gotujemy także bez oleju palmowego.

kto tworzy posiłki?

autorskość / eksperckość / doświadczenie / twórczość

Autorami przepisów są doświadczeni Chefowie wspierani przez dietetyków i asystentów. To doświadczony Zespół talentów i wysokiej klasy specjalistów z niezbędnych dziedzin. Jego członkami są też osoby wyszukujące najciekawsze przepisy z całego świata.
Catering restauracyjny PascalBox. Tajska sałatka z pieczoną wołowiną

komu dedykowany jest FoodFoorFoodies?

nowoczesność / dolce vita / tempo życia / foodie

FoodForFoodies to aromatyczny i pysznościowy catering dedykowany wszystkim foodies, czyli tym, którzy miłują pyszność!
Catering premium PascalBox. Czekoladowe brownie z sosem czekoladowym i malinami

pozostałe pytania

Uwaga! Użyj przeglądarki innej niż Safari. Unikniesz problemów z zamówieniem.